• Značka IVECO získala v rámci druhého ročníku konference Small-Scale LNG Summit ocenění za svůj neustálý vývoj v oblasti udržitelných řešení a přepravy s nulovými emisemi.
  • Značka IVECO představila svou vizi pro udržitelnou přepravu, klíčovou roli, jakou LNG sehrává, a cestu k dosažení logistiky s nulovými emisemi.
stralis-np460-

IVECO na summitu zabodovalo. Odborníci ocenili vývoj v oblasti udržitelných zdrojů

Značka IVECO se zúčastnila 2. ročníku konference Small-Scale LNG Summit, která se 12. února 2019 konala v italském Miláně. Tato událost svedla dohromady celý hodnotový řetězec profesionálů v oblasti LNG, kteří se specializují na projekty v menším měřítku. Jako řečníci byli pozváni experti z oboru, kteří se podělili o své přístupy, prostřednictvím kterých na míru zajišťují efektivní řešení na LNG v menších provozech. Značka IVECO obdržela pozvánku na panelovou diskuzi na téma „LNG jako palivo budoucnosti“.

Evropa podporuje alternativní paliva

Marco Liccardo, který má na starosti globální produktovou řadu středních a těžkých vozidel IVECO, zde diskutoval spolu s představiteli institutu Energy Delta, italského sdružení pro bioplyn, přístavního úřadu Sardinského moře/MedCruise, portugalského ministerstva námořnictví a Evropské komise. Prezentoval vizi IVECO pro udržitelnou přepravu, v rámci které je zemní plyn vnímán jako vyspělé řešení, zejména v přepravě zboží a dálkové přepravě – tato vize má i podporu evropských institucí a vlád prostřednictvím různých politik a dotací, které cílí na podporu využití tohoto alternativního paliva a vývoj potřebné infrastruktury.

Neústálý vývoj a zájem o využití zkapalněného zemního plynu přinesly IVECU cenu

Závazek IVECO byl oceněn na konferenci Small-Scale LNG Summit předáním ceny pro nejproaktivnější využití LNG v přepravě, která byla udělena za neustálý vývoj udržitelných řešení a přepravy s nulovými emisemi, včetně soustavné výroby a vylepšování vozidel na LNG. Ceny se udělují za největší úspěchy v odvětví LNG. Ocenění v rámci Small-Scale LNG Summit jsou určeny společnostem a jednotlivcům, kteří mají pozitivní vliv na odvětví LNG v jakékoli fázi hodnotového řetězce.

iveco-marcoliccardo-medium-heavy-trucks-global-product-line

Marco Liccardo: IVECO dominuje trhu

Marco Liccardo, který má na starosti globální produktovou řadu středních a těžkých vozidel IVECO, to okomentoval slovy: „Tato cena je důkazem našeho závazku vůči technologiím na zemní plyn a průlomovým řešením, která léta vyvíjíme a která stojí v popředí celého průmyslu směřujícího k udržitelné přepravě. Na trhu vnímáme posun směrem k alternativním pohonům a zejména pak těch na LNG v těžkotonážní přepravě. Poptávka začala strmě růst a očekáváme, že tento trend bude pokračovat. IVECO je v oblasti technologií na zemní plyn na špici a díky tomu má na trhu dominantní postavení. Nadále budeme investovat do vývoje našich řešení na zemní plyn, abychom zůstali technologickou špičkou, a očekáváme, že v nadcházejících letech si náskok udržíme.“